" 70 ايده کسب و کار با سرمايه کم - بخش دوم "


 


 


 


50 ايده کسب و کار با سرمايه کم در دنياي واقعي :


 


 


1. تميز کردن و نگهداري آکواريوم


آدم‌ها از وجود آکواريوم در منزل و محل کارشان لذت مي‌برند ولي زمان کمي در اختيار دارند. اگر در زمينه‌ي نحوه‌ي نگهداري از انواع آکواريوم مهارت داريد، پس مي‌توانيد يک مدل کسب و کاري عالي را راه‌انداري کنيد.


 


2. نگهداري از کودکان


بسياري از آدم‌ها چندشغلي هستند يا هر دو والدين کار مي‌کنند. اين امر حقيقت زندگي امروز در جهان است. حتي اگر بحث کار کردن والدين هم درميان نباشد، باز هم ممکن است والدين بخواهند يک‌شب را دونفري به رستوران يا گردش بروند. دراين‌جاست که پرستار کودک وارد صحنه مي‌شود. شما مي توانيد گواهي عدم سوء پيشينه هم بگيريد و قابل اعتماد بودن‌تان را به آن‌ها اثبات کنيد و تصميم‌گيري را به والدين بسپاريد. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.


 


3. ايده کسب و کار تعمير کامپيوتر


تعميرکار کامپيوتر در محل همچنان يک نياز قطعي است. بسياري از افراد به کسي نياز دارند که فايل‌هاي به‌اشتباه حذف شده‌شان را بازيابي کند، يا قطعه‌اي را در کامپيوترشان تعويض کند. حاضر شدن در محل، از جمله تسهيلاتي است که مي‌توانيد بابت آن هزينه دريافت کنيد. يک راه ديگر براي متمايز کردن خدمات‌رساني‌تان اين است که خدمات امنيت داده‌ها نيز براي پشتيباني از مشتريان‌تان فراهم کنيد، از جمله رمزنگاري هارد ديسک و امنيت شبکه‌هاي بي‌سيم.


عليرضا آزمنديان


 


4. دستيار انجام امور فردي


براي کساني که آن قدر سرشان شلوغ است که براي برخي کارها وقت ندارند اين سرويس يک ايده‌ي بسيار خوب است. از طرف ديگر اين ايده براي کساني که مشتاق کمک کردن به ديگران هستند نيز عالي است. هرچند تنها هزينه‌ي اوليه‌ي استارت‌آپ، بازاريابي از طريق کارت ويزيت، و ديگر قالب‌هاي تبليغات را شامل مي‌شود، تنها هزينه‌ي تکرارشونده در اين مسير عبارت است از پر نگه‌داشتن باک بنزين ماشين‌تان. نيازي به گفتن ندارد که اين کار هيچ‌گونه هزينه‌اي ندارد و براي پس‌انداز کردن پول براي روز مبادا عالي‌است.


دکتر عليرضا آزمنديان


 


5. خدمات جابجايي


اگر راهي براي جابجايي و حمل و نقل سراغ داريد، پس مي‌توانيد يک نامه‌رسان باشيد. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


تلگرام دکتر آزمنديان


 


6. نگهداري از حيوانات خانگي


هيچ جاي انکاري وجود ندارد که باور مردم درباره‌ي نگهداري از حيوانات خانگي نسبت به 60 سال پيش تغيير کرده است. امروزه افراد حيوانات خانگي‌شان را عضوي از خانواده مي‌دانند و همان رفتاري که با اعضاي خانواده دارند در مورد آن‌ها نيز انجام مي‌دهند. برخي از افرادي که حيوان خانگي دارند و بسيار پرکار هستند و مشغوليت زيادي دارند تمايل دارند که کسي از عزيزان‌شان مواظبت کند.


عباس منش کيست


 


7. برنامه‌ريز مراسمات


برنامه‌ريزي مراسمات نيز يک کسب و کار کم‌هزينه‌است که هم پردرآمد است و هم بسيار جذاب. به طور کلي، تنها چيزي که براي انجام اين کار لازم است (به‌غير از هزينه‌ي اينترنت)، نظم است و توجه به جزئيات. علاوه بر هزينه‌هاي مرتبط با اينترنت که در هزينه‌ي استارت‌آپ اعمال مي‌شوند، ممکن است نياز باشد تا برنامه‌ريز مراسمات خريدهاي اضافي مربوط به برنامه‌ريزي مراسم را انجام دهد؛ يکي از اين خريدها عبارت است از خريد يک خط تلفن اختصاصي.


عباس منش


 


 


 


8. تعميرکار


اگر بلديد چطور لوازم منزل را تعمير کنيد، پس مي‌توانيد از اين راه امرار معاش کنيد. نصب پنکه سقفي و تعمير سوراخ‌هاي ديوار، شايد همان راه‌حلي است که براي پرداخت صورت‌حساب‌هاي‌تان دنبالش بوديد. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.


عباس منش و همسرش


 


9. ايده کسب و کار سخنران انگيزشي


داستان جالبي براي تعريف کردن داريد؟ يا چيزي هست که حسابي به وجدتان مي‌آورد؟ در پيغام‌رساندن به سخت‌ترين آدم‌ها مهارت داريد؟ اگر در برابر جمعي از مردم قرار گرفتن شما را نمي‌ترساند پس اين کار مختص شماست. براي اين‌که يک سخنران انگيزشي باشيد، داشتن فالوور در شبکه‌هاي اجتماعي و ارسال ويديو از خودتان، روش فوق‌العاده‌اي است تا بتوانيد خودتان را پيش از طي کردن مسير سخنراني، به مردم بشناسانيد.


شاهين فرهنگ کيست


 


10. شرکت حمل و نقل


اگر توانايي و اشتياق لازم براي انجام کارهاي سخت را داريد، تأسيس يک شرکت حمل و نقل گزينه‌ي خوبي است. مي‌توانيد براي اجتناب از پرداخت هزينه‌اي گزاف براي خريد کاميون، يک کاميون اجاره کنيد تا زماني‌که سرمايه کافي را براي خريد کاميون داشته‌باشيد. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


شاهين فرهنگ ازدواج موفق


11. آشپز شخصي


آيا مهارت آشپزي خاصي داريد و به دنبال راهي هستيد تا اين مهارت و علاقه‌تان به آشپزي را به يک کسب و کار تبديل کنيد؟ اگر اين‌چنين است، شما بايد اين مسير ار انتخاب کنيد و به يک آشپز شخصي تبديل شويد. قطعا مي‌دانيد اين شغل يعني اين‌که وعده‌هاي غذايي هفتگي/ روزانه‌اي را با رعايت ارزش‌هاي غذايي طيف گسترده‌اي از خوراکي‌ها به مشتري‌تان ارائه کنيد. در مورد هزينه‌ي استارت‌آپ بايد گفت که هزينه‌ها صرفا شامل هزينه‌ي اياب و ذهاب بين محل کار، منزل، سوپرمارکت و تره‌بار است. ديگر مخارج توسط مشتري‌تان پرداخت مي‌شوند.


شاهين فرهنگ موفقيت


12. مربي شخصي


با چند گواهي‌نامه و کمي زمان، مي‌توانيد علاقه‌تان به خوش‌تيپ بودن را به زندگي روزانه‌تان گره بزنيد. به ديگران در رسيدن به اهداف فيزيکي‌شان کمک کنيد و چند فن مناسب به آن‌ها بياموزيد که باعث آسيب زدن به خودشان نشوند. وقتي به ديگران کمک کنيد از اين کار احساس رضايت خواهيد داشت. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.


محتشمي روانشناس


13. تعميرکار تلفن همراه و تبلت


معمولا اين‌گونه کارها در يک مغازه انجام مي‌شود، ولي شما مي‌توانيد به‌صورت سيار اين کار را انجام دهيد، به‌ويژه اگر از سرويس‌هايي مانند ديجي دکي استفاده کنيد. بسياري از افراد بر اين باور هستند که اگر هزينه‌ي تعمير يک گوشي تلفن از هزينه‌ي جايگزين کردن آن با يک گوشي ديگر بيشتر باشد، مردم گوشي‌هاي‌شان را عوض مي‌کنند: ولي بايد بدانند که سخت در اشتباه هستند. گوشي‌ها اطلاعات واقعا مهمي را در خود جاي داده‌اند، از اين رو مردم مايل هستند پول بيشتري براي بازگرداني داده‌هاي‌شان بپردازند. امروزه گوشي‌ها داده‌هايي مانند عکس در خود دارند که هر کسي از فضاي ابري براي ذخيره‌ي آن‌ها استفاده نمي‌کند.


دکتر محتشمي مشاور


 


14. عکاس


عليرغم اين‌که گوشي‌هاي موبايل، دوربين‌هاي فوق‌العاده‌اي دارند، ولي هيچ‌گاه جاي مهارت و يک دوربين DSLR خوب را نمي‌گيرند. مردم اين موضوع را مي‌دانند و براي عکاسان ماهري که لحظات زندگي آن‌ها را به زيبايي ثبت مي‌کنند،‌ارزش بسياري قائل هستند.


سيد حميد رضا محتشمي


 


15. کاهنده‌ي هزينه کسب و کار


بسياري از ايده‌هايي که در اين‌جا وجود دارند همچنان هزينه‌بر هستند. نرم‌افزار يک هزينه‌ي متداول و اجتناب‌ناپذير است. ولي نبايد معامله را به‌خاطر خريد يک نرم‌افزار به هم زد. نرم‌افزارهاي رايگان بسياري وجود دارند که مي‌توانند در اين زمينه به شما کمک کنند. ازجمله:


– نرم افزارهاي واژه‌پرداز و صفحه گسترده: Open Office


– حسابداري: GNUCash‌ يا Wave Accounting


– طراحي گرافيکي: GIMP


– ايميل: Gmail


– ذخيره‌ي ابري: Google Drive يا Dropbox


– رديابي زماني: Toggl


اين مقاله به شما نشان مي‌دهد که فرصت‌هاي کسب و کاري متعددي وجود دارند که پول زيادي براي شروع نمي‌خواهند. بسياري از نمونه‌هاي فوق تنها به هزينه‌ي اياب و ذهاب و خدمات اينترنت/ تلفن نياز دارند. بسياري از کسب و کارها نيز هيچ هزينه‌اي ندارند و هر شکل بازاريابي مي‌تواند يک ويژگي مثبت براي آن‌ها تلقي شود. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.


تحصيلات سعيد دي


 


16. ايده کسب و کار خدمات مشاوره تغذيه


امروزه اکثر افراد در مورد خوراکي‌هايي که مي‌خورند نگران هستند و اغلب به دنبال راهنمايي درباره‌ي عادات غذايي و برنامه‌ي رژيمي هستند. اگر در اين زمينه تخصص داريد مي‌توانيد يک شرکت خدمات مشاوره‌ي تغذيه تاسيس کنيد. توصيه‌ي من آن است که براي اين کسب و کار، يک متخصص تغذيه‌ي خوب استخدام کنيد.


کانال تلگرام استاد سعيد دي


 


17. خدمات تعميرگاه سيار


راه‌اندازي يک تعميرگاه سيار با داشتن نيروي انساني/تعميرکاران، ايده‌ي خوبي براي کسب و کار است چرا که ماشين‌ها معمولا در مناطقي خراب مي‌شوند که تعميرگاهي در دسترس نيست. براي شروع اين کسب و کار، فقط به مکانيک‌هايي خوب و يک موتورسيکلت نياز داريد.


راههاي ارتباط با سعيد دي


 


. خدمات تزيين اتومبيل


امروزه همه افراد قادر نيستند از پس خريد خودروهاي خارجي بربيايند و اغلب براي طراحي و ظاهر خوب به دنبال اصلاح خودروي خود هستند. اين امر موجب تولد يک کسب و کار خوب به نام خدمات تزيين اتومبيل شده است.


ي امين دارابي


 


19. نگهداري از کودکان


امروزه و در کلان‌شهرها مي‌توانيم ن شاغل زيادي ببينيم و در غالب موارد هماهنگ کردن کار با بچه‌ها براي آن‌ها دشوار است. اگر در يک کلان‌شهر، خدمات نگهداري از کودکان را آغاز کنيد قطعا موفق خواهيد شد.


بيوگرافي امين دارابي


 


20. خدمات هم‌سفري


هم‌سفري به معني سوار شدن چند نفر در يک ماشين براي حرکت به سوي مقصدي مشابه است. با اين کار هزينه‌ي سوخت تقسيم مي‌شود و به اين ترتيب در مخارج افراد صرفه‌جويي مي‌شود. درحالي که کارمندان و بچه‌هاي مدرسه‌اي به صورت غيررسمي همين کار را مي‌کنند، لازم است اين کار به صورت رسمي هم انجام شود. مي-توانيد با شناسايي مشتريان بالقوه، ارتباط دادن آن‌ها با يکديگر و گرفتن مبلغي بخاطر راحتي اين سرويس، کار را شروع کنيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


وب سايت امين دارابي


 


21. مشاوره‌ي سبز


آينده به فناوري‌هاي سبز وابسته است و هر روز کسب و کارهاي بيش‌تري به سوي سبز شدن مي‌روند. اگر مهارت و دانش ذخيره‌ي انرژي را داريد مي‌توانيد اين کسب و کار را شروع کنيد.


استاد وحيد اميدواري نياي


 


22. دکوراسيون داخلي


اين يک ايده‌ي کسب و کار قديمي و هميشه سبز است. اين کسب وکار نيازمند مستم مهارت ويژه و خلاقيت و نيرويي متقاعدکننده است.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


تحول جذب وحيد اميدواري


 


23. آژانس مسافرتي


راه‌اندازي يک آژانس مسافرتي ايده‌ي کسب و کار بسيار خوبي است. آدم‌ها مي-خواهند آرامش کسب کنند و آزادانه از تعطيلات‌شان لذت ببرند. دلشان نمي‌خواهد نگران بليط، رزرو هتل، و چيزهاي ديگر باشند. آن‌ها حاضرند پول خوبي به يک آژانس مسافرتي بدهند که اين کارها را برايشان انجام دهد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


جذب ثروت وحيد اميدواري


 


24. مشاوره‌ي مرکز داده


اين ايده‌ي کسب و کار به فناوري اطلاعات مربوط است. نيازمند دانش و مهارت ويژه‌اي در ساخت يک مرکز داده است. اگر در اين حوزه مهارت داريد مي‌توانيد يک کسب و کار مشاوره‌ي مرکز داده را راه‌اندازي کنيد.


سعيد گل محمدي


25. راهنماي شغلي


به دليل وجود گزينه‌هاي متعدد شغلي، اغلب والدين يا دانش‌آموزان سردرگم مي‌شوند و به دنبال مشاوره‌ي حرفه‌اي هستند. مي‌توانيد با دريافت مبلغي ببه ان‌ها کمک کنيد.


دانلود کتاب هاي سعيد گل محمدي


 


26. رزومه نويسي


رزومه سند مهمي براي به دست آوردن يک شغل است. اغل افراد به دنبال يک رزومه‌نويس حرفه‌اي هستند. اگر در رزومه‌نويسي مهارت داريد مي‌توانيد اين کسب و کار را شروع کنيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


بيوگرافي سعيد گل محمدي


 


27. کلوپ سلامتي


بسياري از افراد معتقدند ”سلامتي ثروت“ است و به همين دليل از سلامتي‌شان به خوبي استفاده مي‌کنند. براي ورزش روزانه ترجيح مي‌دهند به باشگاه ورزشي يا کلوپ سلامتي بروند. راه‌اندازي يک کلوپ سلامتي در منطقه‌ي پولدارنشين مي‌تواند شما را موفق کند.


محصولات محمد پيام بهرام پور


 


28. خدمات برنامه‌ريزي مالي


در کسب و کار برنامه‌ريزي مالي، بايد درباره‌ي سرمايه‌گذاري و برنامه‌ريزي مالي به مشتري مشاوره بدهيد. توصيه مي‌کنيم پيش از شروع اين کسب و کار، گواهي برنامه‌ريزي مالي بگيريد.


اينستاگرام محمد پيام بهرام پور


 


29. صنعت آکواريوم


نگهداري يک مخزن يا آکواريوم ماهي در خانه بسيار خوب است. آکواريوم تجربه-اي آرامش‌بخش و خوشايند است. حتي براي سبک معماري واستو هم خوب است. مي-توانيد باز کردن فروشگاه آکواريوم، کسب و کار خود با شروع کنيد.


محمد پيام بهرام پور سخنراني


 


30. ايده کسب و کار درمان زيبايي و اسپا


اگر مي‌خواهيد کار جديدي انجام دهيد، مي‌توانيد به راه‌اندازي درمان زيبايي و اسپا فکر کنيد. افراد سطح بالا هميشه به دنبال خدمات درمان زيبايي و اسپاي خوب هستند.


شوهر پريسا نصري


 


31. سالن بازي


بچه‌ها معمولا به دنبال يک محل بازي يا ايستگاه بازي هستند. مي‌توانيد سالن بازي خود را بازي کنيد و فقط به چند ايستگاه بازي و ايکس‌باکس نياز داريد.


پريسا نصري متولد


 


32. فروشگاه مواد لبني يا شير


را‌ه‌اندازي يک لبنياتي، ايده‌اي قديمي اما موثر براي کسب و کار است. پيش از شروع اين کار بايد مطمئن شويد در منطقه‌ي شما فروشگاه مواد لبني ديگري وجود ندارد. 


پريسا نصري متولد


 


33. ايده کسب و کار کارواش


يک ماشين تميز بهتر به نظر مي‌رسد و مايه‌ي فخر و مباهات است. آدم‌ها دوست دارند يک خودروي تميز سوار شوند و براي حاضرند براي شستشوي آن هزينه کنند و به همين خاطر تعداد کارواش‌ها رو به رشد است. ايده کسب و کار


محمود معظمي دانلود رايگان


 


محصولات دست‌ساز‌


34. فروش لوازم عتيقه


افراد ثروتمند پول زيادي را صرف خريد اشيا و لوازم عتيقه مي‌کنند. راه انداختن يک عتيقه فروشي خوب ايده‌ي خوب ديگري است. اين ايده به مقدار زيادي سرمايه نياز دارد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


35. ايده کسب و کار خدمات خياطي


راه‌اندازي يک خياطي کوچک ايده‌ي خوبي براي يک زن خانه دار ات. اين ايده حتي به سرمايه‌ي زيادي هم نياز ندارد.


 


36. فروشگاه ابزارآلات ماشيني و الکتريکي


مي‌توانيد به راه‌اندازي يک فروشگاه ابزارآلات ماشيني و الکتريکي فکر کنيد. اين محصولات همواره مورد نياز هستند.


 


37. فروشگاه ظروف و وسايل آشپزخانه استيل


ظروف و وسايل آشپزخانه‌ي استيل در هر خانه‌اي مورد نياز هستند بنابراين راه‌اندازي فروشگاه وسايل استيل در جايي کوچک مي‌تواند ايده‌ي خوبي باشد. ايده کسب و کار با سرمايه کم


 


38. فروشگاه کتاب‌هاي دست‌دوم


اگر فروشگاه کوچکي داريد و مي‌خواهيد يک کسب و کار با سرمايه‌ي اندک را آغاز کنيد مي‌توانيد به فکر راه‌اندازي يک فروشگاه کتاب‌هاي دست دوم باشيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


 


39. فروشگاه عينک


مي‌توانيد کسب وکار کوچکي براي بينايي‌سنجي و قاب عينک راه‌انداز کنيد. هم-چنين مي توانيد در کنار آن اقلامي چون ساعت هم بفروشيد. ايده کسب و کار


کارخانه ماهان تيموري


 


40. ايده کسب و کار فروشگاه الکترونيکي


اگر مي‌توانيد سرمايه‌ي خوبي جمع کنيد، مي‌توانيد با فروش وسايل الکترونيکي چون تلويزيون، ال‌سي‌دي، ام‌پي‌تري پلير و … کسب و کاري به راه بيندازيد. 


حصارکي ميلياردر


 


41. بي‌پي‌او (برون‌سپاري فرايند کسب و کار)


اگر فضا داريد و مايليد مقداري پول سرمايه‌گذاري کنيد، برون‌سپارري فرآيند کسب و کار مي‌تواند فرصت خوبي باشد.


 


42. ايده کسب و کار غذاي خانگي


اگر در پختن غذا مهارت داريد مي‌توانيد کسب و کار غذاي خانگي را شروع کنيد. ايده کسب و کار


 


43. خدمات خريد و فروش بازار سهام


يک موسسه‌ي خريد و فروش بازار سهام باز کنيد و از کاربر نهايي حق دلالي بگيريد. اين يک ايده‌ي کاملا رقابتي است زيرا شرکت‌هاي زيادي در اين زمينه مشغول به کار هستند.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


 


44. کلوپ کمدي و خنده


ويديوهاي کمدي به سرعت پخش مي‌شوند. چند استندآپ کمدين، مانند ميثم درويشان‌پور و مجيد افشاري، وجود دارند که جديدا به لطف رامبد جوان و برنامه‌ي خندوانه به سلبريتي تبديل شده‌اند. ديگران نيز منتظر اين هستند که نوبت‌شان فرا برسد. صدها کمدين وجود دارند که به دنبال راهي براي نشان دادن استعدادشان هستند. شما مي‌توانيد با راه‌اندازي يک کلوپ کمدي و خنده‌ي آنلاين به آن‌ها کمک کنيد.


 


ويديوهاي بامزه از کودکان، سگ‌هاي پشمالوي کوچک، و گربه‌ها يوتيوب و فيسبوک را پر کرده‌اند. آيا مي‌توانيد مجموعه‌اي گردآوري کنيد که افراد بتوانند ويديوي مناسب با نيازهاي بازاريابي محتواي‌شان را بيابند؟


اپليکيشن پرورش افکار امير شريفي


45. اظهارنامه‌ي مالياتي آماده کنيد.


افراد زيادي وجود ندارند که خودشان بتوانند اين کار را انجام دهند. به همين دليل است که اين گزينه نيز يک فرصت کسب و کاري به حساب مي‌آيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


 


46. محتواي مبتني بر ثبت نام بفروشيد.


محتوايي که اکنون در اينترنت به رايگان وجود دارد ممکن است به‌خوبي در جستجو يافت نشود. براي حل اين مورد، برخي نويسندگان تحقيقات دقيقي انجام مي‌دهند و در ازاي مبلغ اندکي آن را مي‌فروشند.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


47. بررسي صادقانه‌ي عملکرد پزشکان


شما مي‌توانيد فهرستي از موفقيت‌ها و شکست‌هاي پزشکان آماده کنيد تا بيماران بتوانند تصميم‌گيري آگاهانه‌اي صورت دهند.


 


48. بلاگ سلامت ن


همانند بلاگ سلامت مردان، پتانسيل اوليه براي عملي کردن اين ايده وجود دارد. اين دو موضوع را در هم نياميزيد. سعي کنيد در يک زمينه متمرکز بمانيد. ايده کسب و کار


 


49. کمک کردن در امور حسابداري


ااما نبايد عضو جامعه حسابداران نخبه با يک مشاور مالي رسمي باشيد تا بتوانيد در امور حسابداري به افراد کمک کنيد. يک مدرک در امور مالي يا تجاري کفايت مي‌کند. راه‌هاي چندگانه‌اي براي کمک به افراد در مديريت حساب‌هاي‌شان وجود دارد. شما مي‌توانيد به استارت‌آپ‌ها کمک کنيد تا حساب‌هاي‌شان را مديريت کنند.


سايت دکتر علي شاه حسيني


 


50. فروشگاه کتاب آموزشي


دانش‌اموزان و عاشقان کتاب هميشه دنبال کتاب هستند. اين مي تواند نقطه‌ي شروع يک کتابفروشي باشد. اين کسب و کار هميشه پررونق است زيرا آموزش هيچ-وقت کساد نمي‌شود. ايده کسب و کار با سرمايه کم


 


 چکيده مطلب:


در اين مقاله ، ما 70 ايده کسب و کار با سرمايه کم ازائه داديم ( و در قسمت هاي قبلي سايت هم تعداد زيادي ايده مختلف ديگر خدمت شما ارايه داده ايم . ). ايده هايي براي کار در منزل. ايده هاي پولساز شغل دوم با سرمايه کم. ايده هاي کارآفريني و کسب و کار با سرمايه کم دست پيدا کنيد. 20 ايده کسب و کار اينترنتي و 50 ايده کسب و کار در دنياي واقعي.

مشاوره و اجراي کسب و کارهاي اينترنتي

نظرات شما درباره محمود معظمي

70 ايده کسب و کار خلاقانه و استارت آپي جديد ( قسمت چهارم ) - 2

کار ,کسب ,يک ,کنيد ,ايده ,سرمايه ,کسب و ,و کار ,با سرمايه ,کار با ,ايده کسب ,فروشگاه ابزارآلات ماشيني ,مهارت داريد مي‌توانيد ,داريد مي‌توانيد اين کسب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مدیا موزیک | دانلود آهنگ جدید هدایای ولنتاین در سال 2020 - هدایای مردانه و زنانه کتابخانه اندیشه دستگرد توپخانه خراسان سایت رسمی استقلال گالری عکس وتصویر ایران استاد amozesh ((زندگی سالم)) مترو پل