" 70 ايده کسب و کار با سرمايه کم - بخش اول "


 


ويژن تيک visiontik


 


 


کارآفريني و کار در منزل با وجود اينترنت امروزه يک فرصت عالي است. شما با يک ايده ساده مي‌توانيد يک کسب و کار اينترنتي راه اندازي کنيد. يک کسب و کار اينترنتي پر درآمد با سرمايه کم. با کار در منزل حتي بدون سرمايه هم مي‌شود کسب درآمد اينترنتي داشت.


در اينجا ما ايده هاي کار در منزل پولسازي آماده کرديم. ايده هاي کسب و کار با سرمايه کم و ايده هاي پولساز کار در منزل با سرمايه کم. بسياري از اين ايده ها مناسب کار در منزل هستند. برخي از اين ايده ها مناسب شغل دوم هستند تا بتوانيد با کمترين سرمايه پياده سازي کنيد. ايده هاي کارآفريني و کسب و کار با سرمايه کم دست پيدا کنيد. 


دو دسته اصلي کسب و کار:


1- کسب و کار اينترنتي


2- کسب و کار در دنياي واقعي


در اين مطلب ما 70 ايده کسب و کار با سرمايه کم ارائه داديم. و 20 ايده کسب و کار اينترنتي با سرمايه کم که در مجموع ميشود 70 ايده ناب و درآمدزا ي کارآفريني و استارت آپي


 


(( همچنين براي دستيابي به ايده هاي بيشتر ميتوانيد مطالب ديگر سايت ما را هم ملاحظه نماييد . ))


 


ايده کسب و کار با سرمايه کم


امروزه با پيشرفت تکنولوژي فرصت‌هاي کارآفريني زيادي فراهم شده که براي شروع کار به هزينه‌ي کمي نياز دارند يا حتي ممکن است به هيچ هزينه‌اي نياز نداشته‌باشند! بله درست شنيديد! ولي درعوض بايد زمان و تلاش بسيار زيادي خرج آن کنيد. بسياري از اين فرصت ها بر مجموعه مهارت‌هاي شما استوار هستند. مهارت‌هايي که يادگيري آن‌ها اصلا کار سختي نيست.


ولي کمي صبر کنيد، چيزهاي ديگري هم هست:


يک بخش ديگر به نام کسب و کارهاي “دنياي واقعي” به اين متن اضافه کرده‌ام تا کساني که مهارت‌هاي خاصي در زمينه‌ي کامپيوتر ندارند هم بتوانند استفاده کنند. در اين مقاله تنها چند مورد از ايده هاي کسب و کار خانگي کوچک را مطرح مي‌کنيم. و به‌اختصار در مورد کم‌هزينه بودن آن‌ها صحبت مي‌کنيم.


  


 


بخش اول


 


 


20 ايده کسب و کار اينترنتي با سرمايه کم :


 


1. مشاوره اينترنتي


کسب درآمد از اينترنت با مشاوره. در زمينه‌اي تخصص داريد؟ اگر جواب‌تان مثبت است پس مي‌توانيد از اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم کسب درآمد کنيد. در سايت‌هاي مربوط به يافتن مشاور (مانند الو مشاور) ثبت نام کنيد و براي کساني که با شما تماس مي‌گيرند تا با شما صحبت کنند نرخ تماس دقيقه‌اي خود را مشخص کنيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


 


2. توليد محتوا


يکي از ايده هاي عالي کار در منزل مي تواند توليد محتوا باشد. فرقي نمي‌کند آگهي مي‌نويسيد يا مقاله يا کتاب الکترونيکي، محتوا بايد توسط فردي نوشته شود. يکي از جاهايي‌که بيشترين تقاضا براي خلق محتوا وجود دارد، در بخش شبکه‌هاي اجتماعي است.


توليد محتوا يک فرآيند کم‌هزينه است، زيرا تنها چيزي که نياز داريد يک کامپيوتر است و يک ارتباط اينترنتي سرعت بالا، و همچنين يک برنامه‌ي خاص گرافيکي (يا ديگر نيازهاي نرم‌افزاري) که ممکن است هزينه‌ي راه‌اندازي داشته‌باشد. به‌هرحال، جداي از اين‌ها، تنها چيزي که بايد براي توليد محتوا صرف کنيد زمان است. مي‌توانيد از خدماتي مانند ويکي محتوا براي جا افتادن در بازار و ايجاد حلقه‌ي مشتريان خود استفاده کنيد.


3. طراحي گرافيکي


اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم اين است که اگر توانايي‌هاي گرافيکي داريد، بايد بدانيد مشتريان بسياري براي کسب و کارشان به‌دنبال لوگو، طراح‌هاي گرافيکي و کارهاي هنري هستند. به دنبال سايت‌هايي مانند ديزاينو بگرديد تا بتوانيد کسب و کار خودتان را راه‌بياندازيد و حلقه‌ي مشتريان‌تان را گسترش دهيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


 


4. اختراع


پيشترها، مخترع بودن يک هدف دست‌نيافتني بود، و گاها افراد براي توجيه رواني بودنشان از اين اصطلاح استفاده مي‌کردند. ولي ديگر اين‌چنين نيست! با پلتفرم‌هايي مانند مرکز ايده و اختراعات تجاري ايران،‌ تأمين سرمايه‌ي مالي براي ايده‌ها و اختراع‌ها ممکن است. مزيت اين مدل اين است که اگر پول موردنيازتان فراهم شود و به‌اصطلاح از لحاظ مالي تأمين شويد، نشان‌دهنده‌ي موفيقت شما در يافتن بازار است. اگر ايده‌ي شما مورد استقبال قرار نگيرد، به اين معني است که لازم است مسير آمده را برگرديد و دوباره طرح‌ريزي کنيد.


 


5. سازنده‌ي طلا و جواهر


کم نيستند بانواني که دوست دارند خودشان را با زيورآلات زيبا بيارايند. اين مورد را با علاقه‌ي روزافزون به زيور آلات دست‌ساز ترکيب کنيد و خواهيد ديد که نسخه‌ي موفقيت در دستان شما است. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.


 


6. فروش اجناس دست دوم


عموما در بازارهاي محلي مانند جمعه‌بازارها و سمساري‌ها و هرجاي ديگري، مي‌توانيد اجناس جالب و ارزشمندي پيدا کنيد. شما ارزش واقعي آن‌ها را درمي‌يابيد و آن‌ها را در فهرست اقلام فروشي قرار مي‌دهيد. سايت‌هايي مانند ديوار و شيپور بازار خوبي براي ارائه‌ي کالاها هستند. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم عالي است.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


ارتباط با دکتر احمد حلت


 


7. موسيقي‌


اين ايده به آن‌چه در ذهن شماست شباهتي ندارد. ما درباره‌ي اين صحبت نمي کنيم که ستاره‌ي موسيقي بشويد،‌بلکه فقط قرار است چرخ زندگي‌تان را از اين طريق بچرخانيد. از ضبط موسيقي در استوديو گرفته تا نوشتن ريتم و شعر براي کسب و کارها. اگر اين مهارت را داشته‌باشيد مطمئن باشيد مي‌توانيد از اين طريق امرار معاش کنيد. با نرم‌افزارهايي مانند Reaper (که بسيار ارزان است) مي‌توانيد درست روي کامپيوترتان، استوديوي توليد موسيقي خودتان را داشته‌باشيد.


 


8. مديريت شبکه‌هاي اجتماعي


ارتباط برقرار کردن با افراد يک هنر است. برخي در اين هنر خوب عمل مي‌کنند و برخي عالي هستند و برخي …! خودتان متوجه منظورم شديد. ارتباط برقرار کردن با مشتريان کاري است که بسياري از کسب و کارها وقت انجام آن را ندارند. خبر خوب اين است که، عليرغم اين‌که وقت ارتباط با مشتريان را ندارند ولي به کسي نياز دارند که بتواند اين بخش از کسب و کارشان را مديريت کند و آن‌ها هم هزينه‌اش را پرداخت مي‌کنند. مهارت‌هاي ارتباطي خوب و به روز بودن در شبکه‌هاي اجتماعي مانند اينستاگرام، اسنپ‌چت، واين، پريسکوپ و غيره بسيار مهم هستند. بايد بدانيد که هر پلتفرم براي چه گروهي از افراد جذابيت دارد و در هر يک از اين جوامع ارتباطي چگونه بايد حاضر شويد.


محمود معظمي تلگرام


 


9. آموزش/ مربي‌گري


قابل توجه مربيان مشتاق آموزش: اين کسب و کار به هزينه‌ي بسيار کمي از نظر راه‌اندازي يک محيط يادگيري مجازي و/ يا محيط آموزشي نياز دارد. در آغاز فرآيند مربوط به استارت‌آپ، علاوه بر اينترنت سرعت بالا، به زمان و تلاش نياز داريد. درمجموع، هزينه‌ي استارت‌آپ راه‌اندازي و هدايت يک سرويس آموزش/ يادگيري مجازي، هزينه‌ي بسيار کمي دارد. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


همسر دوم محمود معظمي


 


10. مشاور فني


يادگرفتن امور مرتبط با کامپيوتر هميشه مورد تقاضا است. درنتيجه، يک راه براي کمک به اين مسئله اين است که آموزش‌هايي بر مبناي برنامه‌هاي کامپيوتري خاص (يا چندگانه) آماده‌کنيد که جزئيات مربوط به استفاده از آن برنامه و تکميل پروژه را به ارباب رجوع بدهد. بنابراين، بهترين راه براي کاهش هزينه‌هاي استارت‌آپ در اين ايده اين است که هم برنامه را در اختيار داشته‌باشيد و هم برنامه‌هاي مرتبط با آن را، تا بتوانيد دستورالعمل يا ويديوي “چگونه مي‌توانم” درست کنيد. به‌علاوه، اگر مي‌خواهيد يک وب‌سايت به اينکار اختصاص دهيد که تمامي فعاليت‌هاي انجام شده در آن قابل دسترسي و پيگيري باشند، پس بايد هزينه‌ي راه‌اندازي وب‌سايت را نيز در هزينه‌هاي اوليه‌ي استارت‌آپ‌تان لحاظ کنيد. در نهايت، در اين راستا، خدمات‌رساني اينترنتي/ تلفني نيز بسيار سودمند خواهد بود.


اپليکيشن ماهان تيموري


 


11. پياده‌سازي فايل‌هاي صوتي


پياده‌ساز کسي است که يک فايل صوتي را به نوشتار تبديل مي‌کند. اين کار به‌نظر روبه‌زوال مي‌آيد، ولي حقيقت اين است که به‌خاطر افزايش ويديوهاي اينترنتي اين شغل نيز رو به گسترش است. حقيقت اين است: کامپيوترها هنوز هم در شناسايي کلام با مشکل مواجه هستند. صاحبان کسب و کار و کارآفرينان نياز دارند فايل‌هاي ويديويي‌شان به نوشتار تبديل شوند تا هم کساني که مشکل شنوايي دارند از آن‌ها بهره بگيرند و هم موتورهاي جستجو متوجه محتواي اين ويديو شوند.


 


به‌علاوه، شما سفارش‌تان را از کساني مي‌گيريد که صرفا مي‌خواهند فايل‌هاي آن‌ها پياده شوند تا بهتر مطالعه و درک شوند. براي شروع مي‌توانيد از پارسکدرز سفارش کار بگيريد. اين ايده براي راه اندازي کسب و کار با سرمايه کم را امتحان کنيد.


دانلود رايگان هوش مالي ماهان تيموري


 


12. مترجم


مانند توليدکننده‌ي محتوا، خدمات ترجمه (حداقل در اين بخش) مستم متني است که مي‌خواهند از يک زبان به يک زبان کاملا متفاوت برگردانده شود. درحالي که اين مهارت اساسا مستم اين است که فرد در چند زبان مهارت داشته باشد، هزينه‌ي اوليه‌ي استارت‌آپ شامل هزينه‌ي اينترنت/ تلفن و نيز مخارج مربوط به سفر است. به‌علاوه، مخارج بازاريابي نيز مي‌تواند در هزينه‌هاي استارت‌آپ اعمال شود. فقط اين نکته را به‌خاطر داشته‌باشيد که: اگر در هيچ زباني تسلط يا مهارت نداريد، به‌هيچ‌وجه سراغ اين کار نرويد. فکر نکنيد با ابزاري مانند “ مترجم گوگل” مي توانيد اين کار را به‌درستي انجام دهيد.با وجود اين که مترجم گوگل بي‌نظير است، ولي هميشه کارش را عالي انجام نمي‌دهد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم


سايت ابوالفضل حصارکي


 


13. ستاره‌ي يوتيوب


خوب، لازم نيست که يک ستاره باشيد! ولي با استفاده از دوربين يک گوشي هوشمند و يک موضوع خوب، مي‌توانيد از طريق يوتيوب خودتان کسب و کاري راه‌بيندازيد. شما يک‌شبه ميليونر نخواهيد شد، ولي با مخاطب‌يابي قطعا مي‌توانيد مبلغ قابل قبولي به واسطه‌ي شهرت تازه به‌دست‌آمده‌‌تان به دست آوريد.


بيوگرافي ابوالفضل حصارکي


 


14. خدمات کاريابي


مي‌توانيد شرکت خودتان را تاسيس کنيد و به ساير شرکت‌ها خدمات استخدامي ارائه دهيد. فقط به اطلاعات خوبي درباره‌ي جويندگان کار نياز داريد. تنها کافي است يک فرد جوياي کار را به يک شرکت ارجاع دهيد و از اين طريق کسب درآمد کنيد.


امير شريفي و همسرش


 


15. خدمات رسانه‌هاي اجتماعي


امروزه رسانه‌هاي اجتماعي نقش بزرگي در کسب و کار بازي مي‌کنند. بسياري از شرکت‌ها به دنبال متخصص و تهيه‌کننده‌ي خدمات رسانه‌هاي اجتماعي هستند. مي-توانيد شرکت خودتان را تاسيس کنيد که براي کسب و کارها سايه‌نويسي انجام دهد، و در وبلاگ‌ها، لينکدين و صفحات فيسبوک و حساب‌هاي توئيتر محتوا بارگذاري کند.


ادرس دفتر امير شريفي


 


16. دستيار انجام امور مجازي


استفاده از سرويسي مانند دستيار مجازي پونيشا به شما اجازه مي‌دهد تا دستيار ديگران باشيد. پروفايل شخصي‌تان را در اين سايت همراه با وظايفي که به‌خوبي مي‌توانيد انجام دهيد ارسال مي‌کنيد و افراد مي‌توانند براي انجام آن وظايف مشخص شده، شما را در اختيار بگيرند.


دکتر علي شاه حسيني کارآفرين


17. ايده کسب و کار مشاور سئو


با افزايش تب اينترنت، نياز به يک مشاور سئو افزايش يافته است. هر صاحب وب‌سايتي براي بهينه‌سازي وب‌سايت خود در موتور جستجو به دنبال يک مشاور سئوي خوب است.


کتاب هاي دکتر شاه حسيني


 


. ايده کسب و کار ساخت تبليغات


اگر ذهن‌تان خلاق است مي‌توانيد به يک غول تبليغات تبديل شويد. شرکت‌ها اغلب دنبال کسي هستند که خلاق باشد و به تبليغات‌شان ارزش بدهد.


بيوگرافي احمد حلت


 


19. انيميشن‌ساز


امروزه کسب و کار انيميشن و بازي به سرعت جت در حال رشد است. اگر دانش ساخت کارتون و انيميشن‌سازي را داريد مي‌توانيد در اين دنيا موفق شويد.


احمد حلت ويکي پديا


 


20. بازاريابي شبکه‌اي


امروزه شرکت‌هاي بازاريابي چندسطحي، فرصت‌هاي کسب و کار خوبي فراهم مي-کنند. اگر در بازاريابي و فروش خبره هستيد، مي‌توانيد اين کسب و کار را با هزينه‌ي بسيار اندک شروع کنيد.  ايده کسب و کار با سرمايه کم
مشاوره و اجراي کسب و کارهاي اينترنتي

نظرات شما درباره محمود معظمي

70 ايده کسب و کار خلاقانه و استارت آپي جديد ( قسمت چهارم ) - 2

کار ,کسب ,يک ,ايده ,سرمايه ,کنيد ,کسب و ,و کار ,با سرمايه ,کار با ,سرمايه کم

مشخصات

آخرین جستجو ها

frektalebarani مزه هاي شيک ايراني وبلاگ عینک آفتابی ساناز kahrobarangie دانلود رایگان مجموعه بهترین ها firoozehtnegin delprof shahrmaftool Brooke آموزش همه چی